Telefon

+90 850 885 37 41

Email

info@tuzlapaslanmaz.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 08:00 - 18:00

Konsantirik Redüksiyon Ankara kelime karşılığı olarak indirgeme manasına gelmektedir. Çapı büyük olan boruyu çapı küçük olan boruya veya tam tersi olarak çapı küçük olan boruyu çapı büyük olan boruya bağlamak için kullanılan fittings yani dilimizdeki karşılığı ile bağlantı elemanıdır. Konsantiriklik sıvı, gaz veya katı akışkanın yönünün ekseni ile alakalıdır. Eksen doğru ya da düz ise devreyi konsantirik redüksiyon ile devam ettirebiliriz. Boru devresinde, borunun çapı düşürülecekse veya yükseltilecekse konsantrik redüksiyon ilave edilir.

Örneğin, boru hattı veya devresi Ø219,1mm’ lik bir boruyla devam ederken çapın Ø114,3mm’ e düşmesi veya tam tersi olarak yükseltilmesi ihtiyacı duyulursa araya bağlantı elemanı olarak Ø219,1mm x Ø114,3mm’ lik konsantrik redüksiyon ilave edilerek devrenin devam edilmesi sağlanır. Böylece devrede oluşabilecek herhangi bir sorun da çözülmüş olur. Konsantirik Redüksiyon Ankara endüstride birçok genel alanda kullanıma elverişlidir. Bu genel kullanım alanları aşağıdaki gibidir.

– Sulama Sistemleri
– Rafineri ve Petrol Sistemleri
– Yangın Sistemleri
– Isıtma ve Soğutma (İklimlendirme ) Sistemleri

Bu bağlantı elemanları stoklarımızda AISI304, AISI304L ve AISI316, AISI316L kalitelerİnde, dikişli (kaynaklı) ve dikişsiz (çekme) olmak üzere sch10, sch40 ve sch80 kalınlıklarında hazır olarak bulunmaktadır. Daha detaylı stok bilgisi ve fiyat teklifi için www.tuzlapaslanmaz.com adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz

Para Birimi
X