Telefon

+90 850 885 37 41

Email

info@tuzlapaslanmaz.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 08:00 - 18:00

Krom Manşon, İç kısmı dişli olan (dişi dişli) bir fitting yani bağlantı elemanıdır. Nipel ya da dışı dişli (erkek dişli) boruya takılarak iki boruyu birbirine bağlayarak devre veya hattın devamını sağlayan en önemli bağlantı elemanlarından biridir. Boru, tesisat, ve devrelerde en çok kullanılan bağlantı elemanlarından birisidir. Boru bağlantılarının olduğu hemen hemen her alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Genellikle BSPT-BSP ve NPT diş Normlarında bulunmaktadır. Krom Manşon, boru bağlantılarında kaynaklı olarak da kullanılabilir ve iki boruyu birbirine kaynak yolu ile de bağlayabilir. Kullanımı ise oldukça kolaydır. Manşonun borulara kaynakla bağlanabileceği gibi borunun her iki ucunun da dişli olması durumunda dişli bağlantı olarak da kullanılabilir.

Stoklarımızda 1/8″ ile 4″ ölçüleri arasında AISI304, AISI304L ve AISI316, AISI316L kalitelerde her zaman hazır olarak bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel üretim olarak da siz değerli müşterilerimiz tarafından istenilen boy, çap ve kalınlıkta manşon üretimimiz bulunmaktadır. Detaylı stok bilgisi ve fiyat teklifi için www.tuzlapaslanmaz.com adresinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Para Birimi
X