Telefon

+90 850 885 37 41

Email

info@tuzlapaslanmaz.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 08:00 - 18:00

Krom Rakor boru devresinde tüm tesisatı sökmeden sadece rakorun bulunduğu bölümden sökme takma işlemini kolaylaştıran paslanmaz fittings yani bağlantı elemanlarıdır. Genellikle iki boru arasına konulduğu gibi kazan girişlerine de konulabilirler. Krom rakorlar üç parçalıdır. Krom Rakor 4 farklı çeşitte bulunmaktadır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

1 – Ay Anahtarlı Rakor
2 – Kaynaklı Rakor
3 – Dişli Rakor Kuyruklu
4 – Kuyruklu Rakor

Ay Anahtarlı Rakor, boru devresine kaynakla bağlantısı gerçekleştirilen ve genelde gıda tesisatlarında kullanılan söküm takımı kolay olan iç yapısı konik bağlantı elemanlarıdır.

Kaynaklı Rakor, boru devresine kaynak yapılmak suretiyle bağlantısı gerçekleştirilen iç yapısı konik olan bağlantı elemanıdır.

Dişli Rakor, boru devresine kaynak yapılmadan dişli sistem vasıtasıyla bağlantısı gerçekleştirilen her iki ucu da iç dişli (dişi dişli) iç yapısı konik olan bağlantı elemanıdır.

Kuyruklu Rakor, boru devresine kaynak yapılmadan dişli sistem vasıtasıyla bağlantısı gerçekleştirilen bir tarafı dış dişli (erkek dişli) bir tarafı iç dişli (dişi dişli), iç yapısı konik dişli bağlantı elemanlarıdır.

Bu bağlantı elemanları stoklarımızda 1/8” ten 4” e kadar AISI 304 ve AISI 316 kalitelerinde hazır olarak bulunmaktadır. Detaylı stok bilgisi ve fiyat teklifi için www.tuzlapaslanmaz.com adresinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz

Para Birimi
X