Telefon

+90 850 885 37 41

Email

info@tuzlapaslanmaz.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 08:00 - 18:00

Paslanmaz Çelik Dişli Dirsek, boru hattından geçen katı, sıvı veya gaz akışkanının, boru üzerinde farklı yönlere çevirmek için kullanılan bağlantı elemanıdır. Akışkan yönünü 90 derecelik veya 45 derecelik açıyla değiştirmeye yarayan iç dişli (dişi dişli) bağlantı elemanıdır. Paslanmaz Çelik Dişli Dirsek, dişli boru bağlantılarında, devrelerinde, tesisatlarında dışına diş açılmış boruya ve dış dişli (erkek dişli) nipeller, kuyruklu dirsekler, kuyruklu rekorlar ve dişli redüksiyonlar ile beraber kullanılır.

Paslanmaz Çelik Hortum Rakoru kimyasal endüstrisinde, boru tesisatlarında, sıvı, gaz ve katı akışkan hatlar da,  kullanılan bağlantı parçalarından birisidir. korozif ortamlarda, hijyen gerektiren yerler de ya da dekorotif amaçlı yerlerde ağırlıklı olarak paslanmaz bağlantı elemanları kullanılmaktadır.

Stoklarımızda 1/8″ ile 4″ ölçüleri arasında AISI304, AISI304L ve AISI316, AISI316L kalitelerde her zaman hazır olarak bulunmaktadır. Daha detaylı stok bilgisi ve fiyat teklifi için www.tuzlapaslanmaz.com adresinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Para Birimi
X