Telefon

+90 850 885 37 41

Email

info@tuzlapaslanmaz.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 08:00 - 18:00

Paslanmaz Hortum Çelik Rakoru bir ucu hortuma geçirilen diğer ucu da dıştan dişli olan bi fittings türevidir. Genellikle manşona, dişli küresel vanaya takılarak ve iç dişli (dişi dişli)  olan dişli redüksiyon, tee, dirsek, kuyruklu dirsek, rakor ile de beraber kullanılır. Tesisatlar da mekanik işlemin tamamlanıp arkasına hortumla devam edilecek hatlarda kullanılan fittings türevlerindendir. BSPT-BSP DiŞ Normlarında bulunmaktadır. Halk dilinde, Krom Hortum Ucu, Paslanmaz Altı Köşe Anahtar Ağızlı Hortum Uçlu Nipel adında bilinmektedir.

Paslanmaz Çelik Hortum Rakoru kimyasal endüstrisinde, boru tesisatlarında, sıvı, gaz ve katı akışkan hatlar da,  kullanılan bağlantı parçalarından birisidir. Korozif ortamlarda, hijyen gerektiren yerler de ya da dekorotif amaçlı yerlerde ağırlıklı olarak paslanmaz bağlantı elemanları kullanılmaktadır.

Stoklarımızda 1/8″ ile 4″ ölçüleri arasında AISI304, AISI304L ve AISI316, AISI316L kalitelerde her zaman hazır olarak bulunmaktadır. Daha detaylı stok bilgisi ve fiyat teklifi için www.tuzlapaslanmaz.com adresinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Para Birimi
X