Telefon

+90 850 885 37 41

Email

info@tuzlapaslanmaz.com

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 08:00 - 18:00

Serbest Flanş Bursa hat, devre ve tesiatlarda daha çok hattaki makinelerin bağlantısının gerçekleştiği kısımlarda kullanılır. Makine üzerindeki karşılık gelen sabit flanşla birbirini tam olarak karşılaması için hat üzerinde hareket edebilen paslanmaz flanşlar kullanılır. Kullanılan bu flanşlara  Serbest Flanş Bursa (Döner Flanş) denir.

Serbest flanşların conta basma yüzeyleri bulunmamaktadır. Bu flanşlar hatlarda paslanmaz yakalar ile beraber kullanılırlar. Önce boru yakaya kaynatılır ve daha sonra serbest flanş boruya geçirilir. Bu sayede serbest flanşın borudan çıkması önlenir ve serbest flanş yakanın etrafında serbest bir şekilde dönerek hareket edebilir. Böylelikle serbest flanş, karşı flanş ya da pompayla montaj işleminde, sökülüp takılmasında ve bakım sırasında kolaylık sağlar. Serbest flanşlarda olmayan conta basma yüzeyleri de yakalarda bulunan yüzeyler ile sağlanmaktadır. Geri kalan kısımlar paslanmaz düz flanşlar ile aynıdır.

Bu bağlantı elemanları 1/2″(DN15 – Ø21,3mm) ölçüsünden başlayıp 14″ (DN350 – Ø355,6 mm) ölçüsüne kadar AISI304, AISI304L ve AISI316, AISI316L kalitelerinde stoklarımızda olarak bulunmaktadır. Ayrıca bu bağlantı elemanları için siz değerli müşterilerimizin özel olan farklı ölçü ve farklı kalınlıklardaki taleplerinize istinaden özel imalat olarak da hizmet sunmaktayız. Detaylı stok bilgisi ve fiyat teklifi için www.tuzlapaslanmaz.com adresinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Para Birimi
X